قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer طعم این روزهایم

هنوزم حس میکنم اینجا باید بنویسم

گاهی وقتا حس غریبیه که فکر نمیکنم بتونم توصیفش کنم شاید خنده دار به نظر برسه اما گاهی حس میکنم روحی یا روح ها نگاه میکنند

منتظر میمونن

تا چیزی از درونم زایش بشه 

مث وقتایی که حس میکنم نگاهی سنگینی میکنه حسش میکنم

گرچه به نگاه روحی که میفهمدم دلگرم میشم اما برای دل می نویسم

این روزها از بزرگ شدن بگم طعم خوبی داره در میان هجوم پیشمانی و حسرت  از کارهای کرده اما بلوغ مفهوم دیگه ایی داره ، نگرش به آدم ها مفهوم دیگری داره ، نگرش به روابط مفهوم دیگه ایی داره 

متفاوت شدن خواسته هات

واقع بینانه تر بودن طعم دیگری داره

بعضی باورهات چرخش زمین به آسمون و آسمون به زمین پیدا میکنن شاید تک و توکی اما همین ها هم خیلی سرنوشت ها رو عوض میکنه همون طور که یه مدت زندگیتو عوض کرده بودن

چقد " تجربه " و آموختن واقعبینانه دیدن  اهمیت داره در سریع آب شدن نقاب هایی ساختگی که آدم ها در پس روابطشان با تو بر صورت میزنن و تو از پس حرفا و رفتارها چقد راحتر می تونی بشناسی

اینکه طبق تجربه زمان بدی به روابطتت به آدم ها که بی قضاوت "بد" یا مخصوصا "خوب "بودن آن ها ، بزاری که خودشون رو اون طور که هستند اظهار کنند .

اینکه نمیدونم در پس ذهنم چه میگذرد که افرادی به زندگیم جذب کردم که شبیه پدرم بودن و چطور این مسئله رو حل کنم

شاید پر رنگ ترین چیزهایی که در این مدت آموختم دو چیز بود که بی تحلیل و تفسیر اضافه ایی می نویسمشون :

1- دوازده ماه سال دقیقا  مث 12 برگ دفتری ست که هر ماه به سرعت ورق زدن یک برگ دفتر میگذره پس امروز رو به بهترین شکل زندگی کن ، امروز پایه های فردایی ست که میخوای

سرگرم هرچیزی باشی بذر ، درخت یا باغ فردای توست .

2- مهم نیست اصلا ، تو ، کی رو ، چقد ، دوست داری !

مهم اینه که ، کی، تو رو، بیشتر  ،از همه دوست داره !

چطور دوست داره؟

اونو دریاب

کلمات کلیدی: ها ,رو ,حس ,پس ,تو ,میکنم ,آدم ها ,حس میکنم ,داره در ,مفهوم دیگه ,دیگه ایی ,مفهوم دیگه ایی

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up